سلام دوستانحالتون چطوره؟مطلب امروز درباره آموزش موسیقی سنتی و ساز های سنتی هستش.همانطور که در مطلب انواع موسیقی توضیح دادم.موسیقی سنتی  از موسیقی های قدیمی و اصیل هستش.
یه سوال؟منظور از موسیقی سنتی و آموزش موسیقی سنتی چیه؟

ببینید ما چند تا تعریف اساسی داریم که ماهیت هر نوع موسیقی و هدف اون موسیقی رو مشخص میکنه.به طور مثال موسیقی ذات رپ هدف اعتراض و یا شکایت از یه موضوعی رو داره.قاعدتا این نوع موسیقی از ساز ها و ملودی های ملایم استفاده نمیکنه و محل گوش دادن و پخش این نوع موسیقی وسط رقص باله نیست.از ساز های آگوستیک استفاده نمیکنه و بخشی از صدا ها الکترونیکی تولید میشن.

ماهیت این نوع موسیقی چیست؟

موسیقی سنتی دارای ماهیت آرامش،عرفان و معانی انسانی هست.بنابر این استفاده از اشعار عرفا و قدما در اون طبیعی و لازمه.از ساز های آگوستیک استفاده میکنه و چون در زمان قدیم ابزار آلات پیچیده نبوده شکل ساز ها ساده هست و همه چیز سنتیه.این فاکتور ها و فاکتور های مهم دیگه مثل فواصل و پرده گذاری ها هم از نکات مهم و تفکیک کننده موسیقی سنتی از کلاسیک و پاپ هستش که در ادامه توضیح میدم.

ادامه مطلب

آموزش موسیقی سنتی از پایه

فاکتور های آموزشگاه موسیقی خوب چیست؟

کلیات موسیقی،آموزش موسیقی،قسمت دوم

کلیات موسیقی ،آموزش موسیقی قسمت اول.

آموزش موسیقی را چگونه شروع کنیم؟ از کدام آموزشگاه موسیقی؟

موسیقی ,سنتی ,های ,ساز ,ها ,نوع ,موسیقی سنتی ,نوع موسیقی ,آموزش موسیقی ,از ساز ,ساز های

مشخصات

آخرین ارسال ها

موسسه خیریه سگالمحل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

دانلود رایگان تحکیم اعتقادات و فرقه شناسی rayanehsyst متن آهنگ و موزیک nilofaranehjv اکو تبریز موزیک یا موسیقی... مسئله این نیست! مسئله هنر است! funcity021 دانلود آهنگ جدید با لینک مستقیم موسیقی احساس کره !